Dönemi :  01 Nisan 2009
 Düzenleyen :  AKINSOFT Genel Merkez
 Konusu :

 AKINSOFT Azerbaycan Çözüm Ortağı'nın AKINSOFT Genel Merkez Ziyareti

   
 

     14 yıllık deneyimi, profesyonel çalışma stili ve modern yazılımlarıyla bilişim sektöründe çığ gibi büyüyen AKINSOFT, programlarını dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. Türkiye'de geniş bir bayilik ağı oluşturan AKINSOFT, dış ticaret çalışmaları kapsamında Azerbaycan'daki faaliyetlerini 2009 yılında hızlandırmayı planlıyor.

   AKINSOFT kalitesini Azerbaycanlı firmalara ulaştıran AKINSOFT Azerbaycan Çözüm Ortağı SFX Company Müdürü Babayev Feyzulla ve SFX Company Satış ve Personel Müdürü Faruk Er Türkiye'ye gelerek AKINSOFT'u ziyaret etti. Bu ziyaretle birlikte SFX Company ve AKINSOFT arasında imzalanan distribitörlük sözleşmesiyle AKINSOFT Azerbaycan Çözüm Ortağı SFX Company, Azerbaycan'da bayilik ağını oluşturulabilecek. 2009 yılı içerisinde Azerbaycan'da yürütülecek yeni çalışmalar için daha etkili satış stratejileri geliştirilmesi, Azerbaycan'da AKINSOFT bayi ağının genişletilmesi hedefleniyor. AKINSOFT programlarının Azerbaycan iş dünyasında büyük ilgi gördüğünü belirten SFX Company Müdürü Babayev Feyzulla, AKINSOFT'un çağdaş yazılımlarını Azerbaycan'daki tüm işletmelere ulaştırarak, Azerbaycanlı firmaların gelişimine katkıda bulunmayı amaçladıklarını vurguladı.

   Gün içerisinde yapılan iş toplantılarının ardından SFX Company Müdürü Babayev Feyzulla ve SFX Company Satış ve Personel Müdürü Faruk Er, akşam yemeğinde AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın, Bayi Satış Müdürü Hasan Bozyiğit, Dış Ticaret Müdürü Tuna Keleş'in yanı sıra Halkla İlişkiler ve Ar-Ge departmanında çalışan personeller ile bir araya gelerek güzel bir akşam geçirdiler.