AKINSOFT 300'ü Aşkın Kişiyi Ödüllendirdi


   AKINSOFT, her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 31 Temmuz'da son bulan bonus döneminin ardından düzenlenen bonus ödül törenlerinde, dereceye giren çözüm Ortaklarına birbirinden güzel hediyelerle ödllendiriyor.

      Bu yıl 6.'sı 22-24 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Limak Limra Otel'de gerçekleştirilen ve 300'ü aşkın davetlinin katıldığı törende AKINSOFT ailesi, yeni başarılara imza atmış olmanın gururunu ve mutlululğunu aynı anda yaşadı.


   Ödül kazanan AKINSOFT çözüm Ortaklarının, AKINSOFT personelinin ve AKINSOFT Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ödül Takdim Töreni'nde, Belge Bayi Bonus Kategorisinde birinci olan AKINSOFT Çanakkale Bölge Bayi Kobi Destek Bilişim'e Hyundai Accent Era marka otomobil hediye edildi. Dereceye giren diğer çözüm Ortakları da LCD ekran televizyon, ev sinema sistemi, dizüstü bilgisayar, navigasyon cihazı, video kamera, fotoğraf makinesi gibi birbirinden harika hediyeler ile ödüllendirildi.

Nadide Sultan konseri ve Mevlüt Acaroğlu'nun eğlenceli sunumları

    Organizasyonda düzenlenen yarışmalar ile eğlenceli dakikalar geçiren AKINSOFT ailesi, birlikte olmanın mutluluğu ile keyifli dakikalar geçirdi. Tatil organizasyonu boyunca düzenlenen yarışmalara Mevlüt Acaroğlu'nun katılımı ve sunumu renk kattı. Mevlüt Acaroğlu'nun sunumu ile eğlenen AKINSOFT ailesi, ödül Töreni sonrasında da muhteşem Nadide Sultan konseri ile başarılarını kutladı.