AKINSOFT Bayilerini Konya’da Topluyor


AKINSOFT bu yıl 3.’sünü düzenlediği Bölge Bayi Toplantısı 14.04.2006 – 16.04.2006 tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecek. Toplantıya, Türkiye’nin 39 ayrı bölgesinden 80 kişi katılacak.

Toplantı, bayilik yapılanması, performans yönetim sistemi, program eğitimi, pazara hakim olma, reklam çalışmaları, AKINSOFT Ar-Ge çalışmaları ve ERP yazılımı olan Wolvox E – Business başlıkları altında gerçekleşecek.

Akınsoft Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN’ın “Akınsoft Nereye Gidiyor” başlıklı konuşmasını, Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Peker’in, Endüstri Mühendisliği ile tümleşik, AKINSOFT’un yeni projesi Wolvox E – Business hakkındaki konuşması izleyecek. Prof.Dr.Ahmet Peker’in konuşmasının ardından Akınsoft Bölge Bayilerine teşekkür belgeleri ve Bonus Birincilerine plaketleri takdim edilecek.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan bölge bayi toplantısı, AKINSOFT’unTemmuz ayında bitmesi beklenen ve 300 personelin istihdam edilmesi planlanan plazasına hareket ve vedalaşmanın ardından 16.04.2006 Pazar günü sona erecek.

 
Not : Daha fazla bilgiye,
http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=15202 sayfasından ulaşabilirsiniz.