ŞUBAT 2007 - AKINSOFT'A VERGİ ÖDÜLÜ

...................................................................


     2005 yılında, Kurumlar Vergisi beyanı ile KONYA il genelinde 31'nci kendi kategorisinde ise 1'nci olarak “vergi rekortmenliği ödülü” ve Konya Ticaret Odası tarafından “Yüksek Düzeyde Kurumlar Beyanı” ile takdirname alan AKINSOFT’a, bir ödül de Konya Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan geldi. Firmamız AKINSOFT, “Vergilerini zamanında ödeyen ve üç yıl üst üste vergi matrahını düzenli olarak artıran mükellefler” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

AKINSOFT Vergi Ödülü

     18. Vergi Haftası Kutlamaları çerçevesinde, 19 Şubat 2007’de Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle, vergiye gönüllü uyum sağlayan mükelleflere ödülleri verildi. Konya Millet Vekili Sami MUTLU, Konya Ticaret Odası Başkanı Hüseyin ÜZÜLMEZ,Konya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet KARA, Konya Valisi Osman ÇELEBİOĞLU, Selçuk Üniversitesi Rektör Yard. Prof.Dr. Şefik BİLİR Sanayi Odası Başkanı Tahir BÜYÜKHELVACIGİL, Vergi Dairesi Başkanı Harun KAYNAK, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları ve sanayici iş adamlarının katıldığı törende firmamız AKINSOFT’un , “Vergilerini zamanında ödeyen ve üç yıl üst üste vergi matrahını düzenli olarak artıran mükellefler” ödülünü, Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN aldı.


     Misyonu, müşterilerine en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına önce ülkemizde, sonra da tüm dünyada Akınsoft çözüm ortağı ağını kurmak ve tüm sektörlere teknolojiyi eriştirmek; vizyonunu da “İnsana ve insanlığa değer verilmeyen köşe kalmasın!” ilkesini prensip edinerek, 11 yılda ülkemizde yazılımının önde gelen kurumlarından biri olan firmamız AKINSOFT, başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

 

     Vergi Dairesi Başkanlığı’nca verilen ödül hakkında kısa bir açıklama yapan ve alınan ödüllerin birer tesadüf olmadığını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür AKIN, “Toplumsal hayatın en önemli gerçeklerinden biri olan vergi yükümlülüğünü kazanca dayalı bir ticari sorumluluk ve ülke ekonomisine katkı olarak görmekteyiz. Kendi bünyemizde sağladığımız disiplin, hedeflediğimiz amaç ve inandığımız ilkelerden asla taviz vermedik ve bu şekilde yolumuza devam edeceğiz.. Biz doğru ve dürüst çalışma prensibimizle sadece Türkiye’deki işletmelere değil, tüm dünyaya model olmayı hedefledik, bu hedefle, ticari kaygılar gütmediğimizi aldığımız ödüllerle de açık bir şekilde ortaya koyduğumuza inanıyoruz, mutluyuz” dedi.

 
Ödül Töreni AKINSOFT Vergi Ödülü Ödül Töreni
 
Ödül Töreni Ödül Töreni Ödül Töreni
 

« Geri