AKINSOFT Etkinlikler
AKINSOFT 23 YAŞINDA!


12 Nisan 1995 yılından bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

İlk günkü heyecanı ile başarılarına başarı katarak yola devam eden AKINSOFT, robotik teknolojiler alanında geçtiğimiz yıl içinde Dünyanın ilk İnsansı Robot Fabrikası olan AKINROBOTICS’i insanlığa armağan etmenin verdiği gururla bu yıl 23. yaş gününü bambaşka bir coşkuyla kutladı. Gerçekleştirilen kutlamalarda aynı zamanda çalışanların performansları da ödüllendirildi.AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN , AKINSOFT Genel Merkez ve AKINROBOTICS'te yaptığı konuşmalarda verdiği güzel haberlerle birlikte tüm çalışanların birbirlerine kenetlenip güçlü bir yapı oluşturduğundan mutluluk duyduğunu belirterek, çalışanlarına kendi başarı sırlarına ilişkin tüyolarda verdi. İşinde uzmanlaşmanın kariyer konusunda ne kadar önemli olduğuna değinenerek, çalışanlarına yeni kariyer hedefleri için 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü'nü işaret etti.

Dr. Özgür AKIN'ın terfi alan çalışanlara teşekkür belgelerini takdim etmesinin ardından, keyifli bir atmosferle son bulan organizasyonda birçok AKINSOFT çalışanı kariyerlerinde yükselme heyecanı yaşadı.

AKINSOFT KONYA

AKINSOFT İSTANBUL

AKINROBOTİCSTÜM ETKİNLİKLER >>