AKINSOFT Etkinlikler
Yalçın Kablo’da AKINSOFT Wolvox ile İşler Yolunda

Yalçın Elektrik

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Yalçın Kablo Pano Elektrik’teki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

İsmim Miray Girgin, 1990 yılında Bursa’nın Mustafa Kemalpaşa ilçesinde doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunuyum.2007 yılında çalışmaya başladığım Yalçın Elektrik Şirketi’nde Muhasebe ve Finans Müdürlüğü görevini yürütmekteyim. Bu ailenin bir parçası olmaktan çok mutluyum.

Yalçın Kablo Pano Elektrik firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

1994 yılında kalite ve dürüstlüğü ilke edinerek  Bursa ve Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek için taahhüt, tesisat, proje ve mühendislik hizmetleri sunmak adına “Yalçın Elektrik” unvanı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne çizgisinden taviz vermeden, deneyimli kadrosuyla başarılı projelere imza atan, birlikte çalıştığı firmaların beğenisini ve güvenini kazanan firmamız, taahhüt, tesisat, proje ve mühendislik konularında tercih edilir bir firma haline gelmiş ve artan talepler üzerine hizmet ağını genişletmek adına 2008 yılında bünyesinde “Yalçın Kablo Pano Elektrik İnş. Müh. Ser. Tur. Taş. San. Tic. Ltd. Şti.”yi kurmuştur. Firmamız; projelerin başlangıç aşamasından anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

2007 yılında Bursa’da bulunan iş ortaklarımızdan Okan Bey sayesinde Octoplus programı ile tanıştığımız AKINSOFT ile olan birlikteliğimize Wolvox programı ile halen devam etmekteyiz.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Kullanım kolaylığı ve taleplere çok çabuk cevap verebilmesi açısından daha önce kullandığımız muhasebe programlarının önünde bulunan AKINSOFT Wolvox, işimizin ayrılmaz bir parçası oldu.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Zaman tasarrufu, hız ve çok daha anlaşılabilir raporlamalar gözlemledik.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

AKINSOFT programı; kolay anlaşılabilirliği, hızlı ve pratik olması sayesinde, işinde pratiklik ve kurumsallık isteyenler için vazgeçilemez bir çözüm ortağı.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT, müşteri odaklı çalışan ve sürekli kendini geliştiren bir şirkettir. Bursa Bölge bayiniz olan Nadir DEMİRBAŞ’a da eğitimlerinden ve desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. AKINSOFT ailesinin başarılarının devamını diliyoruz.
Saygılarımla.

Miray GİRGİN
YALÇIN ELEKTRİK
Nilüfer / BURSA


TÜM ETKİNLİKLER >>