Türkiyenin Vizyonu
AKINSOFT Etkinlikler
Yağdükkanım Otomotiv A.Ş de İş Süreçlerini Wolvox ile Yönetiyor


yağdükkanım

Ömer Ayan Bey, öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

1996 yılında madeni yağ sektörüne girdim. 2005 yılına kadar Ankara’da ticaret yaptım. Bu arada satış, pazarlama yönetimi hakkında farklı şirketlerden eğitim aldım. 2005 ile 2012 yılları arasında İstanbul'da satış koordinatörü olarak görev yaptım. 2012 yılında ‘yağdükkanım’ markasını kurdum ve hala devam ettirmekteyim.

yağdükkanım Otomotiv Ürünleri A.Ş hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

yağdükkanım; 4 kişilik ekibi ile 25 marka araca ait yağ, balata ve filtre satışı yapmaktadır.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

Başarı Hikayesi

Şu an faaliyet gösterdiğim şirketimi açma sürecinde başka bir kullanıcı firmanın tavsiyesi üzerine Wolvox ile tanıştım.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Stok yönetimi, satış yönetimi, cari hesapların yönetimi, kar zararların tespiti işlemlerinde zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağladı. Wolvox8 sayesinde işlemlerimizi artık çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Spaeders Bilgisayar’dan Ömer Bey ile bakım destek sözleşmesini yaptıktan sonra programı daha verimli kullanmaya başladık. Gerek barkod basımındaki problemlerimizi gerek muhasebe süreçlerimizi daha iyi yönetmeye başladık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

AKINSOFT programı, kolay kullanımı, hızlı ve pratik olması sayesinde işyerinde zamandan tasarruf sağlarken, diğer işlerimize yoğunlaşıp verimliliğimizi arttırdı. Bu bağlamda, AKINSOFT’a geçmek zamanı yönetebilmek demektir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Ülkemizin yerli ve milli markasının bu denli başarılı olduğunu görmek, bizi gururlandırmakta. Bizler de teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.


TÜM ETKİNLİKLER >>