AKINSOFT Etkinlikler
Trakya Tarımsal Ticaret de Wolvox’u Tercih Ediyor

Mustafa Bey, öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. .Bize biraz kendinizden ve Trakya Tarımsal Ticaret 'deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Ben Mustafa ANBARCI. Ziraat Yüksek Mühendisiyim. 30 yıldır ziraat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Zirai ilaçlar ve tohum satış/uygulaması konusunda uzmanım.

Trakya Tarımsal Ticaret hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Trakya Tarımsal ticaret 30 yıldır ziraat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Tarım ilaçları, her çeşit bitki tohum ve fidanlarının satışı, danışmanlık hizmeti gibi konular faaliyet alanımıza dahildir.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

Wolvox ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Daha sonra çözüm ortağınız Biltek Bilişim ile tanışarak iş süreçlerimizi tamamen Wolvox ile yürütmeye başladık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Wolvox ile hızlı satış sistemi, terazili ürün satışları, ön muhasebe takibi, müşterilerimizin takibi, stok sayımları proje ve aktivitelerimizin takibi gibi birçok konuda işlerimizi kolay, detaylı ve güvenilir bir şekilde yürütüyoruz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Öncelikle daha sistemli olduk diyebilirim. Müşteri ilişkilerimize olumlu etkisi oldu. Personel daha dikkatli, prensipli ve dürüst çalışmaya başladı. Hataları minimize ettik. Ticaretimizi en doğru şekilde yapabilmek için gelişmiş rapor özelliklerini kullandık ve iş planlarımızı buna göre yaptık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kolay, anlaşılır, detaylı, en önemlisi teknik ve teorik desteğinin bayiler tarafından profesyonelce yapılması yeterli sebeplerdir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT yerli ve milli yazılım olması sebebiyle tercih edilmesi gereken bir firmadır. Bayilerin uzman kadrosuyla verdiği destek AKINSOFT’u öne çıkaran etkenlerden biridir. Merkeze sunduğumuz AR-GE’leri istediğimiz zamanlarda olumlu sonuçlandıran, yazılım olarak her işletmenin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayan bir yapıya sahiptir. AKINSOFT’u her fırsatta, bulunduğum her ortamda, herkese öneriyorum. İlgi için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Mustafa ANBARCI
Trakya Tarımsal Ticaret


TÜM ETKİNLİKLER >>