AKINSOFT Etkinlikler
Simpa Ltd. Şti. AKINSOFT’lu Olmanın Keyfini Yaşayanlar Arasında

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

1986 Yozgat / Sorgun doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Sorgun’da tamamladım. Erciyes Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü mezunuyum. 2011 yılında Sorgun’da Opet Petrol İstasyonu’nu kurdum. 2017 yılında Yozgat Bahçeşehir Koleji kurucu temsilciliğini üstlendim. Aktif iş hayatına devam etmekteyim.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Simpa Ltd. Şti. şirketi bünyesinde Enerji ve Eğitim sektörü olmak üzere iki farklı alanda faaliyet göstermekteyiz. 2011 yılından itibaren dönem dönem bulunduğumuz bölgede enerji sektöründe bayiliğimiz olan Opet tarafından bölgede örnek hizmetler sunuyoruz. Doğup büyüdüğüm şehirde kaliteli eğitim hizmetleri sunmak ve güzel nesiller yetiştirmek adına, Bahçeşehir Koleji çatısı altında gece gündüz tecrübeli ekibimizle çalışmaktayız. STEM+A (Science Technology Engineering Mathematics + Art) ülkemize robotik kodlama eğitimi adına öncülük eden Bahçeşehir Koleji Sorgun Kampüsü olarak kendimize AKINSOFT robotlarını örnek alıyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT programları ile 2013 yılında, ilçemizde bulunan Bölge Bayiniz Planet Bilgisayar - İsmail BARAN beyefendi aracılığı ile tanıştık. Zaten bulunduğumuz bölgede hemen hemen bütün işletmeler AKINSOFT kullanıyor. Diğer kullanıcıların da memnuniyetini gözeterek ailenize dahil olduk.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Daha önceki kullanmış olduğumuz programlardan gerekli verimi alamamıştık. AKINSOFT, raporlama ve dinamik yapısı sayesinde istediğimiz her raporu alabildik. Her türlü veriye ihtiyacımız olduğu anda dilediğimiz her yerden ulaşabildiğimiz için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Akaryakıt istasyonumuzda programınızı kullanmaya başladıktan sonra, işlerimizi çok daha hızlı ve düzenli yaptığımız için gereksiz zaman kayıpları olmaması bizi çok memnun etti. Müşterilerimize daha kurumsal yapıda hizmet veriyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Eğer ki yaptığınız işten sonuç almak istiyorsanız, verileri doğru ve eksiksiz olarak düzenli bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Örneğin; bir ürünün alış faturasını işlemeden programdan maliyet isterseniz haliyle vermeyecektir. Siz veri girişlerini yapın gerisini AKINSOFT’a bırakın.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT programının diğer programlara kıyasla, kullanan kişiye doğru yönlendirmelerle kısa yollardan çözüm üretme konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu programın eğitim sürecinde ve programı sevmemizde, Planet Bilgisayar İsmail BARAN beyefendinin doğru yönlendirmeleri ve eğitici kişiliğinin büyük etkisi oldu. Gerçekten Türkiye’nin mavi gücü olduğunuza AKINSOFT ailesine girerek bizde şahit olduk. Robotik teknolojiler alanında yapmış olduğunuz çalışmalarınızı da yakından takip ediyoruz. Ülkemize değer katan, büyük emeklerle çalışan bir firma olduğunuzu düşünüyorum. Teşekkür ediyorum.TÜM ETKİNLİKLER >>