AKINSOFT Etkinlikler
Özlem Mini Market’te Wolvox ile İşler Yolunda

Özlem Mini Market

Erkan Bey, öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. .Bize biraz kendinizden ve Özlem Mini Market ‘deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Ben Erkan Kara. Özlem Mini Market işletme sahibiyim ve işletmesini yapmaktayım.

Özlem Mini Market hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Seka caddesinde faaliyet göstermekte olan işletmemiz temel gıda ve temizlik gibi farklı ürün yelpazesine sahip.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

Başarı Hikayesi

Hare Bilişim Sistemleri sahibi Gökhan Parıltı’nın sayesinde tanıştım.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Ürün stok takibi, kar marjı, alış faturası, kayıt ve veresiye satış işlemlerine katkıda bulundu. Sattığımız her ürünün takibini yapıp aynı zamanda muhasebe kayıtlarında alacağımız ve vereceğimiz tutarların takibini yapabilmemiz iş yükümüzü hafifletti.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Fatura takibi ile elde edilen kar ve zarar oranlarını net bir biçimde takip etmemize yardımcı oldu. Çok yoğun ve hızlı çalışan bir işletmeyiz. Bu yoğunluğu sadece personelle aşmak mümkün değil. Yazılım konusunda AKINSOFT’la çalışarak daha doğru, daha hızlı hizmet veriyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

İşletme sahibi bireylerin iş yükünü hafifletmesi ve ürün satışı konusunda kolaylık sağlamasından dolayı kullanmalarını tavsiye ederim.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Güncel veri tabanları, teknik servis kolaylığı ve düzenli müşteri ziyaretleri neticesinde ürün kullanımında hiçbir sıkıntıya düşmeden her türlü problemi çözüme kavuşturmalarından dolayı teşekkür ederim. Zonguldak Ana Bayiniz Gökhan Bey’e de ayrıca sizin aracılığınızla teşekkür ederim.

Erkan KARA
Özlem Mini Market
Çaycuma / ZONGULDAK


TÜM ETKİNLİKLER >>