Türkiyenin Vizyonu
AKINSOFT Etkinlikler
Dilmaçlar Ticaret Pazarlama AKINSOFT’lu Olmanın Keyfini Yaşıyor


Dilmaçlar Ticaret Pazarlama

İbrahim Bey, öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Dilmaçlar Ticaret Pazarlama'daki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

1974 yılında Rize’de doğdum. Ortaokul ve lise hayatımı memleketim Rize’de tamamladım. Erken yaşta iş hayatına atıldım. Şu anda Dilmaçlar Ticaret Pazarlama’nın Yönetim Kurulu Başkanıyım.

Dilmaçlar Ticaret Pazarlama hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

2000 Yılında ticarete başladım. Bölgemizin potansiyeli göz önüne alındığında geleceği olan ve ilgi alanımızdaki pet shop ve av malzemeleri üzerinde perakende ve toptan sektörüne atıldım.2008 Yılında Bonisa adında kuş maması markamızı oluşturduk. Şu an bu marka altında kuş ve kedi maması olarak satışlarımızı toptan ve perakende şeklinde tüm Türkiye’ye yapıyoruz.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

Başarı Hikayesi

Şirketimizin büyümesi esnasında bir yazılım ihtiyacı duymuştuk. Çevremizdeki şirketlerin iyi referansları ve biraz araştırmamız sonucu AKINSOFT adını duyduk. Bize AKINSOFT Bölge Bayisi Donanım Bilgisayar’ı tavsiye ettiler. Kendilerinin hem program bilgileri, hem tecrübelerinin bizde oluşturduğu güven sayesinde Wolvox’un demosunu kurmalarını istedik ve akabinde de satın aldık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Daha önce kullandığımız yazılıma göre işimizi daha kolaylaştırdı. Pazarlama ve toptan satışlarımızda işimizi daha kolay takip etmemizi sağladı. Programın kullanılabilirliği gayet güzel ve akıcı. Bunun yanında herhangi bir sorunla karşılaştığımızda teknik destek konusunda gayet hızlı çözümler sunuluyor.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Stok ve bakiye kontrollerini daha hızlı yapabildiğimi fark ettim. Bu sayede hem işime daha fazla zaman ayırabiliyorum hem de verilerimin doğruluğunu biliyorum.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Wolvox 8 ile birlikte kullanımı daha da kolaylaşan program ile muhasebe, stok gibi karışık verileri daha rahat kontrol edeceklerini belirterek tanıdığımız tüm firmalara tavsiye ediyoruz.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT gerçekten çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, programlarını satın aldığınız için asla pişman olmayacağınız bir firmadır. AKINSOFT’a ve Bölge Bayiniz olan Donanım Bilgisayar’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

İbrahim DİLMAÇ
Dilmaçlar Ticaret Pazarlama
RİZE


TÜM ETKİNLİKLER >>