AKINSOFT Etkinlikler
Body Fit Shop AKINSOFT’lu Olmanın Ayrıcalığını Yaşayanlardan

Body Fit Shop

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

İsmim Hakan Dur. Body Fit Shop Bilgi işlem sorumlusuyum. Uzun yıllar eğitim sertifika programları ve ticaretle uğraştım. Şirket sahibimiz Veysel CANLI sayesinde bu sektörde yerimizi aldım.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Veysel Bey 10 yıldır Supplement sektörünün önde gelen ithalat firmalarından birine sahiptir. Türkiye’deki ilk supplement mağazası ve aynı zamanda Antalya’daki ilk spor salonun sahibidir. Yıllarca piyasayı analiz ederek doğru orantılarda büyümüş ve günümüzde 5 şube ile Türkiye’de hatırı sayılır bir ticaret firmasının sahibi olmuştur. Firmamız sektöründe ilk firma olduğu için sektörümüze ilkleri yaşatmayı hedeflemiş ve bunu kendisine misyon edinmiş bir firma.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

body fit shop

AKINSOFT programını, çevremde kullananlardan ve satış sistemlerinden biliyordum. Güvenilir ve tüm taleplerimize destek verebilecek bir firma arayışındaydık ki bu sırada Cem Bey ve Canan Hanım ile tanıştık. Onlar aracılığı ile programı denedik ve beğenerek satış mağazalarımızda kullanmaya başladık. Daha sonrada muhasebe ve e ticaret platformları ardı ardına geldi.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Şu anda firmamızın temeli diyebilirim. Muhasebe, satış, stoklar, personel takip, e-ticaret… Her alanda vazgeçilmez bir konumda. Bizim bir parçamız.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Artık stoklarımızda hangi ürünlerimiz var, ne durumdalar, ne kadar kazanmışız ne kadar satış yapmışız, hangi şubemiz ne kadar kazanıyor, ne gibi ürünler satılıyor, talepler neler gibi personeller hakkında bilgilerden tutun da sanal dünyada yüzlerce bayimize ulaşan bir yol olarak her alanda bizi kurumsallaştırdı.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Tedirginlikleri ve çekindikleri konular olacaktır ama program olabildiğince basit yapılmış ve herkes kullanımı kısa surede öğrenebilir. Her alanda başarı istiyorsanız kendi yazılım ekibinize vereceğiniz parayı AKINSOFT’a verin ve kocaman bir aile satın alın.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

İyi ki AKINSOFT ile çalışıyoruz diyebilirim. Öncelikle Antalya Bölge Sorumluları Canan Hanım ve Cem Bey’e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca Ar-Ge Müdür yardımcımız Figen Hanım ile kahrımızı çekip bizi iyi analiz eden ve her ihtiyacımıza cevap veren tüm AKINSOFT ekibine, Body Fit Shop ailesi olarak teşekkür ederiz. Destekleri ile daha da büyüyeceğimizden eminim.

Hakan DUR
Body Fit Shop
ANTALYA


TÜM ETKİNLİKLER >>