AKINSOFT Etkinlikler
Mega Construct Metal S.R.L 'da AKINSOFT Ayrıcalığını Hissediyor

"Programı yeni tercih edecek işletmeler öncelikle şunu bilmeliler ki AKINSOFT programları fiyat/kalite marjında ulaşabilecekleri en iyi yazılımlardan. İş süreçlerini planlayıp, programa doğru bir şekilde aktardıkları zaman, her adımı kontrol altına alabilirler. Program çok detaylı düşünüldüğü için birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Yazılım olarak hatasız diyebilirim."

İşletmeniz hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Mega Çelik Kapı olarak 30 yıllık bir üretim tecrübemiz var. Kuruluş yerimiz olan Kayseri’den sonra Avrupa pazarına daha hakim olabilmek ve ihracatımızı arttırabilmek için 2001'de Romanya’da, ikinci fabrikamızı üretime geçirdik. 15 sene içerisinde Romanya pazarında lider konuma yükseldik ve şu an Avusturya, Belçika ve Fransa gibi ülkelerin de dahil olduğu birçok Avrupa ülkesine ürünlerimizi satıyoruz.

AKINSOFT ile nasıl tanıştınız?
Bu gelişme sürecinde ve içinde bulunduğumuz dönemde, üretimin teknolojiyle paralel gelişmesi kaçınılmaz. Üretim araçları ile beraber insan ve kaynak yönetiminde de teknolojiyi yakalayıp üretime adapte etmeniz gerekiyor. AKINSOFT ile tanışmamız yine böyle bir arayışın sonunda oldu. Daha önceden kullandığımız ve artık ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayamayan, birbirinden bağımsız çalışan, birkaç yazılım yerine her şeyi tek bir program altında toplayabileceğimiz bir ERP yazılımı olan AKINSOFT Wolvox’u, detaylı bir arama ve deneme sürecinden sonra kullanmaya karar verdik.

Ne kadar zamandır AKINSOFT Programını kullanıyorsunuz?

Yaklaşık 2,5 yıldır AKINSOFT’u kullanıyoruz.

AKINSOFT’la iş hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? Size sağladığı en büyük artısı nedir?
AKINSOFT ile beraber iş süreçlerinde kayda değer gelişmeler yaptık. Çok daha sistematik, hızlı ve verimli bir yapıya kavuştuk.

Programı yeni tercih edecek işletmelere ne önerirsiniz?
Programı yeni tercih edecek işletmeler öncelikle şunu bilmeliler ki AKINSOFT programları fiyat/kalite marjında ulaşabilecekleri en iyi yazılımlardan. İş süreçlerini planlayıp, programa doğru bir şekilde aktardıkları zaman, her adımı kontrol altına alabilirler. Program çok detaylı düşünüldüğü için birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Yazılım olarak hatasız diyebilirim. Sizi strese sokacak donmalar, takılmalar veya hatalar yok. 2,5 senelik dönemde karşılastığımız tek hata da çok hızlı bir şekilde çözüldü. Program sürekli güncel ve aylık updatelerle sürekli geliştiriliyor. Bunlar bir yazılımdan beklenebilecek en temel konular ve AKINSOFT bu konuda çok başarılı. En önemli şeylerden birisi de satış sonrası hizmet. Ben bir kullanıcı olarak öncelikle sizi bu konuda tebrik ediyorum. Programı aldığımız ilk günden bugüne kadar, her sorumuzda, hızlı cevaplar aldık. Konustuğumuz herkes, her zaman çok ilgili davrandı ve bize yardımcı oldu. Öncelikle AKINSOFT Dış Ticaret Uzmanı Merve ÖZENÇ GÜZEL ve onun aracılığıyla kurulumdan bugüne kadar bize yardımcı olan AKINSOFT çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Program Kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT Wolvox’u kullanmaya başladıktan sonra; sipariş girişinden takibine, stok takibine, üretim ve ürün takibine, genel muhasebeye, müşteri memnuniyeti takibine ve daha birçok konuda fabrika yönetimi için gerekli tüm kalemlerde çok daha sistematik ve hızlı bir yapıya kavuştuk. Aynı şekilde programın sunduğu ve özelleştirilebilen raporlar sayesinde elimizdeki kaynakların takibi ve teminini optimize ettik. Bu arada da geçtigimiz ay bizi ziyaret eden, bilgi ve fikirleri ile bize MRP kurulumunda yardımcı olan Oktay SARAY ve İsmail ÇETİNOK'a özellikle teşekkür ediyorum.

AKINSOFT için neler söyleyebilirsiniz?
AKINSOFT yazılım konusunda Türkiye’nin yüz aklarından biri olduğunu yaptığı işlerle ve yatırımlarla kanıtlıyor zaten. Enerjik, güler yüzlü ve çalışkan bir ekiple müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve başarıyor.
Kendimizi sadece bir müşteri olarak değil AKINSOFT'un oluşturduğu bu güzel ailenin de bir parçası olarak görmek bizi de mutlu ediyor. Yeni kurulan AKINSOFT Robotik Fabrikasını da büyük bir merak ve hevesle takip ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.


Ahmet Anıl ASLANTAŞ
Mega Construct Metal S.R.L
Romanya


TÜM ETKİNLİKLER >>