Sorgun Büyük Termal Wolvox Otel Programıyla Tüm Süreçleri Kontrol Altında...

"AKINSOFT OTEL programı ile tüm ihtiyaçlarıma anında cevap bulabiliyorum. Sonuçlara güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştık. Muhasebe, stok, depo, Restaurant gibi departman ve bölümlerde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Bu da bizim performansımızı olumlu yönde etkiledi.
Ben inanıyorum ki; AKINSOFT ’un sadece Türkiye’de değil, bulunduğu sektörde herkesin tanıdığı bir Dünya Markası olma yolunda ilerlediği kanaatindeyim. İnşallah daha iyi günlere hep bareber erişiriz. Saygılarımızı sunar bizimle bu görüşmeyi sağladığınız için teşekkür ederiz. "

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Sorgun Termaldeki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
1981 Sorgun Doğumluyum. İlkokul Sorgun’da okuduktan sonra, ortaokul ve liseyi Kayseri’de özel bir okulda tamamladım. 2005 yılında Erciyes Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. Kısa bir askerlik döneminden sonra 2007 yılının başında şu anki bulunduğumuz Sorgun Büyük Termal Otel’in açılışını yapıp 8 yıldır da yöneticiliğini yapmaktayım.

Sorgun Termal hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Sorgun Büyük Termal 181 otel odası 102 apart villası günübirlik kaplıca ve hamamları, sosyal olanakları ile birlikte günübirlik ve konaklamalı olarak Sorgun’da Tüm Türkiye’ye hizmet veren termal tatil köyü niteliğindedir.

AKINSOFT Wolvox Otel ile nasıl tanıştınız?
2007 yılının başında otel açılışımız esnasında program ihtiyacımızdan dolayı çeşitli firmalardan teklifler aldık. Bu teklifleri değerlendirirken sadece fiyatı değerlendirmedik. Bunun yanı sıra firmaların bayi ağı, teknik destek olanakları ve programın yaygın kullanılırlığınıda göz önünde bulundurarak ve bulunduğumuz yerde anında destek alabileceğimiz bir bayisinin olması hasebiyle ve bayisinin aracılığı ile AKINSOFT’u tercih ettik.

Kullanmış olduğunuz Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Başlangıçtan bu güne sadece sizin programınızı kullandığımız için böyle bir ölçüt koyamıyoruz. Fakat AKINSOFT OTEL programı ile tüm ihtiyaçlarıma anında cevap bulabiliyorum. Uzak noktalardan erişim sağlayarak otelimizin o anki durumu cirosu iş akışlarını rahatlıkla görebiliyorum. Personellerimizin daha etkin bir şekilde çalışmalarını ve kontrollerini sağlayabiliyorum. Bu şekilde toplam kalite yönetimimiz AKINSOFT ile beraber artmaktadır.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT ile karar alma mekanizmamız hızlandı. Sonuçlara güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştık. Muhasebe, stok, depo, Restaurant gibi departman ve bölümlerde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Bu da bizim performansımızı olumlu yönde etkiledi.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Öncelikle AKINSOFT’u tercih edenlere hayırlı olsun diyelim. Tercihlerinde yanılmadıklarını zamanla göreceklerdir. Herhangi bir sıkıntı durumunda (muhtemelen olmayacak) en kısa zamanda destek alacaklarından hiç şüpheleri olmasın. En önemlisi de bu zaten.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Ben inanıyorum ki; AKINSOFT ’un sadece Türkiye’de değil, bulunduğu sektörde herkesin tanıdığı bir Dünya Markası olma yolunda ilerlediği kanaatindeyim. İnşallah daha iyi günlere hep bareber erişiriz. Saygılarımızı sunar bizimle bu görüşmeyi sağladığınız için teşekkür ederiz.


AKIN KAYHAN
Sorgun Büyük Termal Yönetim Kurulu Üyesi
Yozgat