Kürşat Group Tüm İş Süreçleri İçin Wolvox’u Herkese Öneriyor…

"Öncelikle daha öncede birçok program denedik işletmemize uygun olabileceğini düşündüğümüz fakat sonunda Akınsoft firmasında karar kıldık. Programı aldıktan sonra destek açısından kullanım kolaylığı açısından ne kadar doğru bir karar verdiğimizi zaman geçtikçe daha iyi anladık. Kurumsal kimliğimize çok önem veren bir firma olarak AKINSOFT’un bu konuda bize oldukça ciddi bir katkı sağladığı da gerçek.
Programı aktif bir şekilde kullanmaya başladıktan sonra öncelikle her şeyimizi kontrol altına aldık kendimizi daha kurumsal bir firma hissetmeye başladık. Öncelikle programı yeni kullanacak kişilere ya da yeni almayı düşünen firmalara Önerim kesinlikle Akınsoft ile çalışsınlar. Program konusunda en önemli şey firmanın Sattığı ürününün arkasında durması ve tabi ki desteği. Bu konuda Akınsoft bayileri bu işi profesyonelce yaparak müşteri memnuniyetini yeterince sağladığını düşünüyorum…."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Kürşat Özel Güvenlikteki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
1981 Gaziantep doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitim hayatıma devam etmekteyim. Halen Kürşat Özel güvenlik Ltd. Şti yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatına devam etmekteyim.

Kürşat Özel Güvenlik hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Kürşat Group, 1993 yılında devletin özelleştirmeye gittiği temizlik ve ardından 2004 yılında devletin özel kanun çıkarttığı özel güvenlik sektörlerine yatırım yaptı. Grup bugün, kaliteyi ön planda tutan, teknolojiye yatırım yapan, ilkeli, dürüst yönetim anlayışıyla, her iki sektörde de başarıdan başarıya koşuyor... Fayat Bay’ın 1993 yılında temellerini attığı Kürşat Turizm, Temizlik firması, zaman içerisinde hizmet ağını genişletti. Bugün çevre düzenlemesi, peyzaj, sosyal tesis işletmeciliği, turizm işletmeciliğinin yanı sıra bünyesine özel güvenliği de ekleyen Kürşat Group, sadece temizlik ve güvenlik alanında değil, turizm alanında da sadece Gaziantep’in değil, Türkiye’nin markası olmayı başardı. Danışmanlık, çevre düzenlemesi, peyzaj, temizlik sektöründe işler yaparken, 2004 yılında devlet, yine ayrı bir sektör açtı. 5188 sayılı özel güvenlik kanunu çıktı. Kürşat Özel Güvenlik firmasını kurduk. Tabi o zaman şirket yöneticisinin emekli emniyet müdürü veya emekli asker olma şartı vardı. Bizde 2004 yılında emekli emniyet müdürü atayarak, Türkiye’nin 30.,  Güneydoğu’nun ise ilk firması olarak hizmete başladık.

AKINSOFT Wolvox ’la nasıl tanıştınız?
2008 yılında Gaziantep Bölge Bayiniz Egen Bilgisayar aracılığıyla tanıştık ve o günden itibaren de 19 kullanıcımızla aktif bir şekilde kullanıyoruz.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Öncelikle daha öncede birçok program denedik işletmemize uygun olabileceğini düşündüğümüz fakat sonunda Akınsoft firmasında karar kıldık. Programı aldıktan sonra destek açısından kullanım kolaylığı açısından ne kadar doğru bir karar verdiğimizi zaman geçtikçe daha iyi anladık. Kurumsal kimliğimize çok önem veren bir firma olarak AKINSOFT’un bu konuda bize oldukça ciddi bir katkı sağladığı da gerçek.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Programı aktif bir şekilde kullanmaya başladıktan sonra öncelikle her şeyimizi kontrol altına aldık kendimizi daha kurumsal bir firma hissetmeye başladık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?;
Öncelikle programı yeni kullanacak kişilere ya da yeni almayı düşünen firmalara önerim kesinlikle Akınsoft ile çalışsınlar. Program konusunda en önemli şey firmanın sattığı ürününün arkasında durması ve tabi ki desteği. Bu konuda Akınsoft bayileri bu işi profesyonelce yaparak müşteri memnuniyetini yeterince sağladığını düşünüyorum.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Akınsoft olarak yazılım konusunda her geçen gün kendinizle beraber bizi de geliştirdiğinizi düşünüyorum bu röportajı yaptığınız için ben teşekkür ederim.

Tayfun Bay
Yönetim Kurulu Başkan
Gaziantep