Kılıç Yapı ve Dekorasyon WOLVOX Hızlı Satış Programınını Tercih Edenlerden...

"Stoklarımı daha rahat kontrol edebiliyorum. Ön muhasebemi rahat bir şekilde kontrol edip faturalarımı rahat bir şekilde kesebiliyorum. AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış programı ile zaman kaybından ve müşteri veresiye takip konusunda eski kara kaplı defter döneminden kurtulduk..."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz
kendinizden ve Kılıç Yapı ve Dekorasyon’daki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Kılış Yapı ve Dekorasyon firmasının sahibiyim.


Kılıç Yapı ve Dekorasyon hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Firmamız 12.05.2010 tarihinde nalbur, hırdavat ve vitrifiye üzerine kurulmuş olup daha sonraki yıllarda alçıpan dekorasyon ve mantolama işlemlerine devam etmiştir. Kılıç Yapı ve Dekorasyonda amacımız gelen müşterilere ürün portföyümüzü, yaptığımız işlerin kalitesini en iyi şekilde tanıtmak ve müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktır.


AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış programı ile nasıl tanıştınız?
2010 yılında bir arkadaşımızın vesilesi ile tanıştık. Daha sonraki yıllarda ürün portföyümüzün daha iyi kontrollü için upgrade işlemleri yaptık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Hızlı Satış programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Stoklarımı daha rahat kontrol edebiliyorum. Ön muhasebemi rahat bir şekilde kontrol edip faturalarımı rahat bir şekilde kesebiliyorum. AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış programı ile zaman kaybından ve müşteri veresiye takip konusunda eski kara kaplı defter döneminden kurtulduk.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Müşterilerimize fiyat konusunda daha hızlı cevap vermeye başladım. Tutmuş olduğum stoklar dahilinde elimdeki ürünün ne kadar kaldığını daha kolay takip etmeye başladım. Bunlarda benim daha rahat büyümeme olanak sağladı.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Programı almadan önce program ve modülleri teknik destek ekibi ile birlikte kurarak kullanmalarını ve ihtiyaç duydukları modülleri kendilerinin seçmelerini daha sonraki süreçte de programın kendilerine katacağı avantajları düşünerek satın almalarını tavsiye ediyorum. Bu konuda Düzce Çözüm Ortaklarından Ali Fuat Seven'e destekleri konusunda teşekkür ediyorum.


Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Program satış konusunda eğitimli personelin olması bizim açımızdan ve süreç açısından iyi olacağını düşünüyorum. Son dönemde saha ekibi ve çalışmakta olduğumuz Çözüm Ortağı tarafından verilen desteklerden dolayı teşekkür ederiz.


Ümit PALA
Firma Sahibi
Düzce