Has Köyüm Pidenin Tercihi WOLVOX Restaurant...

"AKINSOFT un bizim sektörümüze yönelik programlar arasında kullanımı, kapsamı, servis desteği ve eğitim süreci gibi birçok faydalı yönü dolayısıyla en başarılı program olduğunu düşünüyorum. AKINSOFT programlarını kullanmaya başlamamızla beraber işimizde bir adım daha profesyonelleştik desem yanlış olmaz bu programlarla beraber hem işlerimiz kolaylaştı hem de daha önceleri yapamadığımız detaylı incelemeleri yaparak ileriye dönük daha doğru adımlar attık. AKINSOFT programları sayesinde işletmemizle ilgili verilere dilediğimiz yerden ulaşıp işlem yapabiliyoruz bu sayede bizlerin, sipariş almadaki kolaylıkları sayesinde de garsonlarımızın misafirlerimizle ilgilenmeye daha çok vakti oluyor. İşimizdeki en büyük yardımcılardan biri oldu kısa zamanda. "

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Has Köyüm Pide’ deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Bizimle röportaj yaparak derginizde yer verdiğiniz için sizlere ve ekibinize teşekkür ederiz. İsmim Güngör Uysal 1968 Bursa Doğumluyum genç yaşlarda Hasköy de babama ait olan bıçkı atölyesinde çalışmaya başladım zamanla farklı alanlarda ticarete atıldım. 1998 yılında doğup büyüdüğüm Hasköy de ailemle birlikte Hasköyüm Pidecisini kurduk işin başında her zaman biz vardık. Bu gün 30 kişilik bir ekiple ağırlıyoruz misafirlerimizi yine işin başında ve tüm aşamalarında bizler varız.

Has Köyüm Pide hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
1998 yılında Hasköyüm Pidecisi ilk misafirini ağırladığında  ailemle birlikte çalışıyorduk misafirlerimize hizmette her zaman bir adım öteye gitmeyi hedefledik bu anlamda birçok konuda sektörde ilkleri biz gerçekleştirdik. Bu gün Hasköyüm Pidecisi 150 kişilik kapalı 200 kişilik bahçede bulunan servis alanı, 40 personeli ve bizlerle birlikte ilk gün ki lezzetinde pideler sunmaya devam ediyor konuklarına.

AKINSOFT Wolvox Restaurant ve Ön Muhasebe Programlarıyla nasıl tanıştınız?
Daha önceleri farklı bir program kullanıyorduk sorunlu ve taleplerimiz karşısında yetersiz kalıyordu sonradan bir arkadaşımızın tavsiyesiyle AKINSOFT u araştırdık ve bizim için çözüm olacağını düşündük 2010 yılında AKINSOFT programlarını kullanmaya başladık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Restaurant ve Ön Muhasebe Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT programlarıyla beraber restaurant içerisinde siparişlerin alınması ve mutfağa iletilmesi kolaylaştı bunun yanında paket siparişlerimizde cari kayıtlar oluşturarak telefonları misafirlerimizin isimleriyle hitap ederek açtık adres karmaşasıda son buldu böylelikle. Kolay kullanımı sayesinde kısa sürede öğrendik ve ön muhasebe programını da aktif olarak kullanarak faturalarımızı, siparişlerimizi, ödemelerimizi ve stok takibimizi başarıyla sağladık. İşimizdeki en büyük yardımcılardan biri oldu kısa zamanda bu gün işletmemizle ilgi tüm kayıtları tutarak istediğimiz analizi yapabiliyoruz bunun yanında stoktaki ürünlerimizi takip ederek sipariş periyotlarımızı ve miktarlarımızı belirleyebiliyoruz. AKINSOFT programları sayesinde işletmemizle ilgili verilere dilediğimiz yerden ulaşıp işlem yapabiliyoruz bu sayede bizlerin, sipariş almadaki kolaylıkları sayesinde de garsonlarımızın misafirlerimizle ilgilenmeye daha çok vakti oluyor.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT programlarını kullanmaya başlamamızla beraber işimizde bir adım daha profesyonelleştik desem yanlış olmaz bu programlarla beraber hem işlerimiz kolaylaştı hem de daha önceleri yapamadığımız detaylı incelemeleri yaparak ileriye dönük daha doğru adımlar attık. Programlar sayesinde misafirlerimizin ne sıklıkla bizi ziyaret ettiğini, en çok hangi ürünlerimizin tercih edildiğini kaç kişi ağırladığımız gibi birçok veriye ulaşma olanağı bulduk bu sayede konuklarımızın rahatı için ve işlerimizi kolaylaştırmak için bu verilerden yararlanarak yatırımlarımızı gerçekleştirdik ve işletmemize yön verdik.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
AKINSOFT programlarının sadece bizim sektörümüz için değil birçok sektördeki kullanıcı için kısa süre de vazgeçilmez olacağına inanıyorum. Kolay kullanımı, eğitim desteği ve AKINSOFT çağrı merkezleri aracılığı ile uzaktan yardım desteği yeni başlayanlar için çok büyük avantaj ayrıca her sorununuzda ya da talebinizde size değer vererek en kısa zamanda çözüme ulaştıran çok büyük ve kurumsal bir şirket olması önemli bir nokta. Son olarak bizim sektörümüze yönelik kurulan adisyon programlarıyla kıyaslamamalarını bu programların daha profesyonel bir çalışma sağlayacağını göz ardı etmemelerini tavsiye ederim.

 

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT un bizim sektörümüze yönelik programlar arasında kullanımı, kapsamı, servis desteği ve eğitim süreci gibi birçok faydalı yönü dolayısıyla en başarılı program olduğunu düşünüyorum bununla birlikte sürekli yenilikçi olmaları ve kullanıcıların taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermelerinden ötürü de kutluyorum. Düşüncelerimize ve bizlere değer gösterim bizimle bu röportajı gerçekleştirdiğiniz için ben teşekkür ederim.


Güngör Uysal
İşletmecisi
Mudanya/Bursa