Gebze Tekel Shop 5 şubesiyle Wolvox Hızlı Satış Tercih Etti
"5 şubenin takibi noktasında stoklar, nakit akışı, sayımlar gibi genel başlıklar altında toplamak gerekirse işimizi bir hayli hızlandırdı. Bankolarımızda kullanılan hızlı satış programı ve Türkiye altyapısı gereği internetin gelişmiş hızlarda olmamasından offline kullanım tam manasıyla aradığımız bir özellikti."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Gebze Tekel Shoptaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Firmamız 2006 Yılında Kocaeli – Gebze ilçesinde 100m2 alan üzerine iki ortak olarak faaliyete başladı. İlk şubemiz Kocaeli – Darıca ilçesinde 2008 yılında ikinci şubemiz Gebze- Beşevler Mh. 2010 Yılında üçüncü şubemiz Gebze- Mutlukent Mh. 2012 Yılında dördüncü şubemiz Kocaeli – Çayırova İlçesinde 2013 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız tekel ürünleri ve şarküteri üzerine faaliyet göstermektedir.


Gebze Tekel Shop hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Gebze Tekel Shop Sektörün yeniliklerini takip ederek teknolojik ve tasarımsal olarak 2 yılda bir konsept değiştirerek görsel ve işlevsel olarak yenilenmektedir.

AKINSOFT Wolvox Hızlı Satışla nasıl tanıştınız?
Rakip programlardan birini kullanan işletmemiz Teknik destek ve kullanım ile ilgili olarak isteklerimize cevap alamadığımız, sürekli sıkıntıyla karşılaşmamızdan dolayı yeni bir program arayışı içerisine girdik. Görüştüğümüz birçok firma içerisinde Akınsoft ‘ta mevcuttu. Rakip firmalar arasından gerek kullanım, gerekse raporlama aşamalarındaki farklılıklar sebebiyle öne çıkmanıza sebep olmuştur.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Hızlı Satış Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Söz konusu 5 şubenin takibi noktasında stoklar, nakit akışı, sayımlar gibi genel başlıklar altında toplamak gerekirse işimizi bir hayli hızlandırdı. Bankolarımızda kullanılan hızlı satış programı ve Türkiye altyapısı gereği internetin gelişmiş hızlarda olmamasından offline kullanım tam manasıyla aradığımız bir özellikti.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
* Şube bazlı stok sayımı hızlı ve kolay bir şekilde yapılıyor.
* Şube kapanışlarında herhangi bir işleme gerek kalmadan tek tuşla bütün verileri alabiliyor
* Stok fiyatlarını eş zamanlı olarak 5 şubemizde değiştirebiliyor
* Hangi şubede hangi stok eksik tespit edebiliyor ve tek noktadan sipariş oluşturup şube bazlı dağıtımını yapabiliyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Programı yeni kullanmaya başlayacak olanlara tavsiyemiz ; *Basit arayüzü ve kullanım kolaylığını, yaygın bayi ağını dikkate almalılar.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Başarılarınızın devamını dileriz.

Hakan Şaban Yıldırım
İşletmecisi
Kocaeli/Gebze