Garanti İşitme Cihazları 11 Şubesiyle Tercihi Wolvox…

"Wolvox’la, müşterilerime daha hızlı ve daha verimli hizmet vermemi sağladı. Müşteri takibimi kolaylaştırdı. Borç ve alacak takiplerimi daha kolay takip etmeye başladım. Gelecek planlarımda daha programlı hareket etmemi sağladı. Programı kullanmadan önce takip zorluğundan dolayı işimi büyütemiyordum. Bu program sayesinde takibim kolaylaştığı için işlerimi büyüttüm ve daha da büyüteceğim. Wolvox’u kendi sektörüne uyarla, zirveye yolculuğa başla…"

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Garanti İşitme Cihazlarındaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
1974 yılında Hatay Yayladağı ilçesinde doğdum. Sektörümle ilgili ihtisasımı 1994 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Odyometri bölümünden tamamladım. 1994 - 2000 yılları arasında İstanbul da sektörün önde gelen firmalarında çalıştım. 2003 yılında askerliğimi tamamladıktan sonra Kütahya da kendime ait işitme merkezi açtım.

Garanti İşitme Cihazları hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
2003 yılında Kütahya da kuruldu. 2014 yılında Afyon Merkezde 2. şubesini açtı. Çok şükür şuan Türkiye’nin 5 ilinde 11 şubeyle değerli vatandaşlarımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

AKINSOFT Wolvox ’la nasıl tanıştınız?
2006 yılında program arayışına girdim. Birkaç program denedim sektörümüze uyarlayamadığım için özel program yaptırmak istedim. İstanbul da bir firmayla anlaştım. Yaklaşık 8 ay çalışma sonrası tüm proje firma tarafında yapılamayacağı iddiasıyla iptal edildi. Yaklaşık 2009 yılında araştırmalar neticesinde Akınsoft Wolvox’la tanıştım. Denemeler neticesinde çok beğenip 2010 yılında ilk Wolvox paketini aldık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Müşterilerime daha hızlı ve daha verimli hizmet vermemi sağladı. Müşteri takibimi kolaylaştırdı. Borç ve alacak takiplerimi daha kolay takip etmeye başladım. Gelecek planlarımda daha programlı hareket etmemi sağladı.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Programı kullanmadan önce takip zorluğundan dolayı işimi büyütemiyordum. Bu program sayesinde takibim kolaylaştığı için işlerimi büyüttüm ve daha da büyüteceğim.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Programı kendi sektörüne uyarla, zirveye yolculuğa başla.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Wolvox tan çok memnunum ve bizlere değer verip görüşlerimizi aldığınız için teşekkürlerimi bildiririm.

Serdar Ballı
Firma Sahibi
Kütahya