Erk site Yönetimi'de iş süreçlerinde AKINSOFT'u Tercih Edenlerden...
"AKINSOFT Wolvox Programı site yönetiminde istenilmesi gereken bilgi dökümanlarını kolay şekilde bizlere sunarak işlerimizde hızlılık ve sadelik sağlamıştır."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Erk Site Yönetimi'ndeki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Malatya'nın ilk profesyonel site yönetim firması olarak 2013 yılında hizmet sektörüne girmiş bulunmaktayız. Görevimiz sitelerde komşular arası ilişkileri iyileştirip aynı zamanda sıkıcı iş olarak tanımlanan muhasebe, aidat, ssk, vergi vs gibi işleri yapıp kolaylaştırmaktır.

Erk Site Yönetimi hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Erk Site Yönetimi kendi bünyesinde 38 personeli barındırıp iş imkanı sağlayan , problemlere profesyonel çözüm sunarak hizmet sektöründe öncülük eden bir firmadır. 2014 yılında Malatya'da Anadolu Basın Birliği tarafından “yılın en iyi yükseliş gösteren firması” olarak ödül alıp bunu kanıtlamıştır.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?
Bayileriniz aracılığı ile yapılan ziyaretler ile tanıştık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Wolvox Programı site yönetiminde istenilmesi gereken bilgi dökümanlarını kolay şekilde bizlere sunarak işlerimizde hızlılık ve sadelik sağlamıştır.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Wolvox ile iş süreçlerimizde kısa zamanda daha çok verimlilik sağlanmıştır

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Biz kullandık memnun kaldık diğer firmalara ivedilikle tavsiye ederiz.


Ümit DEMEZ
Firma Ortağı
Malatya