Erat Telekomünikasyon İş Süreçlerindeki Tercihi Wolvox…

"AKINSOFT WOLVOX programı sayesinde işletme işleyişimiz, maliyet analizlerimiz kolay ve düzenli hale geldi. Gerçek iş hacmimizi ve üretim kapasitemizi görebildik. Daha hızlı ve güvenli şekilde elde ettiğimiz raporlamalar sayesinde zaman kazanarak işleyişimizi rahatlattık. Stok kontrollerimizi kolay ve güvenilir hale getirdik. Departmanların iletişimini kolaylaştırdık. "


Erat Telekomünikasyon hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Ülkemizin önde gelen Fiber Optik Bağlantı Ekipmanları ve Aksesuar üreticisi firmalarından birisi olan ERAT TELEKOM, 1998 yılında Fiber optik kablo montajı ve Fiber optik kablo ek montajı çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur. Çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde fiber optik ara bağlantı kabloları Pigtail, Patch Cord, Bakır data Patch Cord kablosu, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü fiber optik aksesuar üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.
Üretim; 3000 m2’si kapalı, 5000 m2 alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 14001, OHSAS 18001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 65 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO kalite belgeleri ERAT TELEKOM markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. ERAT TELEKOM, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir.
Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.
“İsteyin Fiber Hızında Üretim” sloganı ile hareket eden ERAT TELEKOM, 20 yıllık tecrübesi ve sunmuş̧ olduğu yüksek kaliteli ürünler ile ERAT markasını Yurtiçi pazarının yanı sıra, dünyaya da sunan ERAT TELEKOM; 12’yi aşkın ülkede tercih edilen saygın bir marka haline getirmiştir.
ERAT TELEKOM olarak sektörümüzün hızla büyüyen bir markası olmaktan, başarı ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.


AKINSOFT Wolvox’la nasıl tanıştınız?
HAS BİLGİSAYAR firmasından Reşat Çıklakıranardlı ile şirketimiz için bir program arayışı esnasında tanıştık. Kendisinin yaptığı tanıtım sunumları ile şirketimiz için uygun bir program olduğuna karar verdik. Şuana kadar edindiğimiz tecrübe de doğru bir karar verdiğimizi göstermektedir.


Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT WOLVOX programı sayesinde işletme işleyişimiz, maliyet analizlerimiz kolay ve düzenli hale geldi.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Gerçek iş hacmimizi ve üretim kapasitemizi görebildik. Daha hızlı ve güvenli şekilde elde ettiğimiz raporlamalar sayesinde zaman kazanarak işleyişimizi rahatlattık. Stok kontrollerimizi kolay ve güvenilir hale getirdik. Departmanların iletişimini kolaylaştırdık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Öncelikle kullanıcılara tavsiyemiz en yakın program bayisine giderek detaylı bilgi edinmeleridir ve demo programı kullanmalarıdır.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Öncelikle kullanıcılara tavsiyemiz en yakın program bayisine giderek detaylı bilgi edinmeleridir ve demo programı kullanmalarıdır.


Fatih Erkan
Genel Müdür
Kayseri