Aytok Gıda Tüm İş Süreçleri için WOLVOX ’u Tercih Etti…

"Wolvox kasa ve stoklarımızın güvende olduğunu, siparişleri sırasıyla dağıtmamızı sağlıyor. Üretimde de bizleri bilgilendirdiğini söyleyebilirim.
Wolvox bize daha hızlı hareket ve işleri sırasıyla yapmamızı sağladı. Wolvox ile iş takibimiz, işlemlerimiz daha güvende.
AKIINSOFT Ailesine teşekkürlerimi sunarım."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Aytok Gıdadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
1985 Yılında askerlik dönüşü ticaret yapma kararı aldım. Küçük bir işyeriyle ticarete başladım. 1990 yılında Aydın ve Tokgöz Aileleri AYTOK Gıda San. Tic. Ve Paz. AŞ. kurdular. Bir süre sonra iş ortaklığını sona erdirerek Tokgöz ailesi tek başına devam etme kararı aldı. 30 yılı geride bıraktık. AKINSOFT Ailesine hatırlatmalarından ötürü teşekkür ederim.

Aytok Gıda hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
TOKTAT Şeker markası ile piyasa girdiği günden beri kademe kademe hep ileri gitmeyi hedeflemiştir. Bölgesel olarak küçükte olsa yer edinmiş ve rakipleri ile mücadelesini sürdürmüştür. 25 çalışanı ve verdiği güven sayesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

AKINSOFT Wolvox’la nasıl tanıştınız?
2007 yılında Erciş Şeker Fabrikası’nın makinalarının alınması sürecinde dos tabanlı bir yazılımın programı kullanıyorduk. Artık gelişmiş bir program alma kararını ve bize her zaman yanımızda olacak eksiklerimizi tamamlayacak bir program araştırmaya başladık. Kulanım kolaylığı ve uzaktan destek ile birlikte her yıl bedelsiz geçişleri bizlere uyduğunu gördük. AKINSOFT Siirt Ana Bayi Alkumru'nun tanıtım ve tavsiyeleri ile karar vermiş olduk.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Wolvox kasa ve stoklarımızın güvende olduğunu, siparişleri sırasıyla dağıtmamızı sağlıyor. Üretimde de bizleri bilgilendirdiğini söyleyebilirim. Wolvox ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Wolvox bize daha hızlı hareket ve işleri sırasıyla yapmamızı sağladı. Wolvox ile iş takibimiz, işlemlerimiz daha güvende.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Yeni işletme açacaklara tavsiyem kesinlikle profesyonel yazılımsız işe başlamasınlar. Profesyonel işletmelerin dilinden anlayan AKINSOF var. Tercih etmeniz menfaatiniz içindir, ben bunu hep söylerim tanışmadan farkı anlayamazsınız.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Güzel olan İnsanlar sizleri yakından tanımak, sizlerle muhabbet etmek, çok güzeldi bu imkan için teşekkür ederim.


MESUT TOKGÖZ
Yönetim Kurulu Başkanı
Siirt