7/27 Bar'da WOLVOX Restourant'ı Tercih Edenlerden...
"Programı kullanmaya başladıktan sonra öncelikle daha kurumsal bir yapıya dönüştüğümüzü algıladım. Bizim tarzımızdaki işletmeler için stok kontrolü olmazsa olmazdır. Bu konuda artık daha sağlıklı veriler elde edebiliyorum...."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve 7/27 - Yedi Yirmiyedideki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
1985 Bursa doğumluyum. 3 yıl önce o ses türkiye yarışmasına katıldım ve Murat Boz’un takımına girmeyi başardım.Yarışmanın sonraki sürecinde ise o yılın finalisti olan Ayda Mosharraf’a düelloda elenerek yarışmaya veda ettim. Yaklaşık 10 yıldır da Gaziantep'te hem kendi mekanımda işletmeci olarak görev yapıp hem de sahne almaktayım .

7/27 - Yedi Yirmiyedi hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Güneydoğu Anadolu bölgesine batı karakterinde bir tarz getirmek amacı ile 7/27 - Yedi Yirmiyedi 'yi bar konseptinde bir mekan olarak açtık.İsim olarak da Antalya/Gaziantep plaka numaralarından yola cıkarak farklı bir yol izlemek istedik .Gaziantep‘te yaşayan ve bizim tarzımızı arayanlara hem de bu bölgeye batıdan gelenlere hizmet vermeyi amaç edindiğimiz için bu isimde karar kıldık.

AKINSOFT Wolvox Restaurant’la nasıl tanıştınız?
AKINSOFT ile tanışmam çok kolay oldu aslında, bu sektörde araştırdığım bir çok işletmede AKINSOFT Wolvox Restaurant yazılımının kullanıldığını gördüm ve direk Gaziantep Bölge Bayiniz Egen Bilgisayarla iletişime geçtim.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Restaurant Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Yazılım kullanmadan önce sahne de aldığım için, sahnede açıkçası işletmemin o gece nasıl bir gelir elde ettiğine dair hep soru işareti oluyodu ama artık bu konuda daha rahat hissediyorum kendimi …


Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Öncelikle daha kurumsal bir yapıya dönüştüğümüzü algıladım. Bizim tarzımızdaki işletmeler için stok kontrolü olmazsa olmazımızdır.Bu konuda artık daha sağlıklı veriler elde edebiliyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
AKINSOFT ‘un bir çok sektöre yazılımı olduğunu biliyorum fakat restaurant sektöründe yazılım arayışı içerisinde olan tüm işletmelere gerek destek gerekse kullanım kolaylığı açısından hiç düşünmeden akınsoft restaurant yazılımını kullanmalarını şiddetle tavsiye ederim…

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Günümüz teknolojisine hızla ayak uydurduğunu ve bu konuda da sektöründe öncü isimlerinden biri haline geldiğini düşünüyorum ….


Yusuf Eren
Mekan İşletmecisi
Gaziantep