AKINSOFT ÇÖZÜM ORTAKLARI

 ANA BAYİ (BA)
Tanımı: AKINSOFT çalışmalarını; Genel Merkez'e ya da bulundukları ildeki Bölge Bayi'ne bağlı olarak yürüten, programlarımızı AKINSOFT Bayilerine, Satış Noktaları'na ve Son Kullanıcıları'na daha hızlı ulaştırmak ve gereken teknik desteği sağlamak için AKINSOFT'un yetkilendirdiği kuruluşlardır. 

Yetkisi: Ana Bayiler, bulundukları ilde şartlara uygunluğu doğrulandığı taktirde PT, PTM, Satış Noktalığı ve Bayilik verme hakkında sahiptirler. Ancak Bayilik ve Satış Noktalığı için; AKINSOFT'a sunulan Bilgisayar Firması'nın, AKINSOFT Bayi ve AKINSOFT Satış Noktası standartlarına uygun olması ve ildeki Bölge Bayi'nin ve AKINSOFT Genel Merkez'inin onayının alınmış olması gerekmektedir.


Ana Bayi Olma Şartları:
1 - AKINSOFT Bayi olarak çalışıyor olmak,
2 - AKINSOFT’un Ana Bayiliğini bulunduğu ilçede alan Çözüm Ortaklarımız, kendilerine mevcut AKINSOFT Bayi ve AKINSOFT Satış Noktaları bağlanıp, Ana Bayilik çalışmalarını bu Bayi ve Satış Noktaları ile yürütecekleri için; bu Çözüm Ortağı ağı içerisinde başka bir ürünün pazarlamasını yapamazlar.
3 - Bünyelerinde, AKINSOFT Programları konusunda eğitimli ve tecrübeli, her türlü yasal sorumluluğu ve ücreti firmaya ait olmak üzere en az bir personelin olması. Bu personel ile satış, pazarlama ve program eğitimi konusunda; Kendilerinden destek isteyen bayi ve satış noktalarını bilgilendirmeleri gerekmektedir, 
4 - AKINSOFT Programları konusunda destek vermek için, AKINSOFT Programlarının kurulu olduğu en az 1 bilgisayar,
5 - Firmaya ait en az 1 telefon ve faks numarasının olması,
6 - Aktif internet bağlantısının olması,
7 - Firmaya ait web sitesinin bulunması ve bu web sitesinde ana sayfada ve alt sayfalarda AKINSOFT'a yer verilmesi.
8- AKINSOFT'a ayrılmış en az 1 (bir) telefonun bulunması.
9 - AKINSOFT Ana Bayi Paketi'nin satın alınması.

Yukarıdaki şartları karşılayan AKINSOFT Bayileri’ nin;
 - Bayi girişinde bulunarak ilgili bölümden Ana Bayi Başvuru Formu'nu doldurmaları gerekmektedir.


Ana Bayi Olarak Çalışmak İçin