Türkiyenin Vizyonu
AKINSOFT 13 YAŞINDA
 

AKINSOFT olarak kurulmuş olduğumuz 1995 yılından bu yana, ülkemize yapmış olduğumuz katkılar ve sektörümüze kazandırdığımız yenilikler ile 13. yaşımızı kutlamaktayız. Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde hızla büyüyerek; Ticari, Sektörel, Muhasebe ve Erp çözümleri ile AKINSOFT Markasını Ticaretin merkezine yerleştirdik.

13 yıl içinde, Türkiye' de ve Dünya' da kurmuş olduğumuz Çözüm Ortağı yapılanması, Eğitim Merkezleri, Servis Destek Kanalları ile Dünya bilişim sektöründe biz de varız diyebildik. Başarılarımız, sadece kullanıcılarımıza sağladığımız kolaylıklar ile değil, ülke ekonomisine de yapmış olduğumuz katkılar ile devam etti. Üretmiş olduğumuz ürün ve hizmetler ile binlerce kullanıcımız ticari hayatlarında, AKINSOFT İle Mavi Gücü Hissetti.

Başarılarımız birbirine eklenirken, AKINSOFT; Türkiye'nin en büyük Bilişim Ailesi haline geldi. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda başarılarıyla bizlere destek veren tüm Çözüm Ortaklarımızla ve bize güvenen binlerce AKINSOFT kullanıcılarıyla 2010, 2015 ve 2023 vizyonlarımıza birlikte emin adımlarla ilerlemek dileğiyle....