AKINSOFT Lisans Sistemi
FATURA VE LİSANS BELGESİ
FATURA
- Ürünün yasal olup olmadığı fatura ya da lisans belgesi kontrolü ile yapılmaktadır. Bu nedenle almış olduğunuz AKINSOFT ürününün faturasını kaybetmeyiniz.
- Ürüne ait fatura, ürünü almış olduğunuz AKINSOFT yetkili birimi aracılığı ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
- Faturanızı teslim aldıktan sonra ürün ismi ve modüllerini kontrol ediniz. Faturada AKINSOFT ibaresi olmasına dikkat ediniz. Örnek : AKINSOFT WOLVOX (Modüller)

LİSANS BELGESİ
- Lisans belgesi AKINSOFT'un müşterilerine özel hazırlamış olduğu program lisans belgesidir. Müşterilerimiz lisans belgelerini müşteri girişi panelinden sisteme girişi yaparak temin edebilirler.
- Ürünün faturasını kaybetmeniz durumunda lisans belgesi çıktınızı mutlaka alınız.

UYARI
- Faturası ya da lisans belgesi olmayan kullanıcının programı LİSANSLI DEĞİLDİR.
- Fatura ve lisans belgesi lisans olarak kabul edilmektedir.
- Lisans belgenizi müşteri girişinden çıktı olarak almayı unutmayınız.

AVANTAJLARI
- Fatura ve lisans belgesi müşterinin yasal lisans belgesidir.
- Lisans belgesi kullanım hakkı AKINSOFT Genel Merkez'de kayıtlı kişi ya da kuruma aittir.
- Lisans belgesi sahibi tüm işlemleri için bu lisans numarasını kullanacaktır.
- Lisans belgesi sahibi lisans numarası ile AKINSOFT' un kampanyalarından faydalanabilir.

SAHİP OLMAK İÇİN
- Programı satın aldgınız takdirde mail adresinize gönderilen lisans numarası ve güvenlik kodu ile müşteri girişi yapınız. Belgenizi müşteri panelimizin "Lisans Belgesi Yazdır" bölümünden çıktı halinde alabilirsiniz.

AKINSOFT GEÇERLİ LİSANS BELGESİ
AKINSOFT LİSANS SİSTEMİ

Hizmetin Türü Professional Lisans Enterprise Lisans
Lisans Ücretine Dahil Eğitim Alma Süresi Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 3 ay içinde alınması gerekir. Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 12 ay içinde alınması gerekir.
Lisans Ücretine Dahil Data Onarım Süresi Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 6 ay Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 12 ay
Ana Sürüm Upgrade İndirim Oranı Liste Fiyatı üzerinden %60 indirim uygulanır Liste Fiyatı Üzerinden %70 indirim uygulanır
Yerinde Destek Hizmeti Ücrete tabidir. İlk yıl, toplam 24 saatlik destek ücretsizdir.

1-Programı ilk olarak satın alan müşterinin, fatura, etiket v.b. tasarımları, eğitimi veren AKINSOFT yetkilisi tarafindan yapılacaktır. Bu işlemler eğitim süresine dahildir. Ücretsiz egitim süresi sonrası yapılacak tüm program form tasarımları ücrete tabii olacaktır.
2- AKINSOFT önceden haber vermeksizin lisans sisteminde degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu hakla yapılmış olan degişiklikle, önceki uygulama arasındaki uyumu şirketimiz garanti etmez.

• İşletme tamamen devredilmişse devir ücreti alınmaz. Aksi durumda devralan işletme, programı Professional lisansda (güncel kampanya fiyatı üzerinden) %50 indirimle Enterprise lisansda Liste fiyatı üzerinden %50 indirimle alabilir. Her iki durumda da firmalar arasında yapılan devir sözleşmesi esas alınacaktır.
• Küçük sürüm güncelleme (update) ücretsizdir.
• İlave eğitimde program lisans bedelinin (kampanyasız bedel) %10'u alınır.


Uyarı:
• Aşağıda belirtilen programlar için 1-2-3. maddelerde belirtilen işlem ve eğitim masrafları ekstra olarak ücretlendirilir. Ayrıca belirtilen programlar başkasına devredilemez.

• Octoplus
--------------
• FilterPlus, CafePlus Filter
--------------
• e-Fatura Entegrasyonu
--------------------------

   

NOT: Programlarda kullanıma sunulan yeni sürüm güncellemeleri (update) ücretsizdir. Ana sürüm geçişleri (upgrade) ücrete tabii olacaktır. Ana sürüm upgradelerinde programın eğitim süresi, ilk program alımı eğitim sürelerinden farklıdır.
Geçmişte uygulanmakta olan "Professional Lisans" ve "Enterprise Lisans" lisans tipinden birine tabii olan AKINSOFT programların upgrade işlemlerinde eski kurallar esas alınacaktır. 


Satın aldığınız AKINSOFT Programı için faturanızı istemeyi unutmayınız!..

Lisanssız Yazılım Kullanımına, çoğaltılmasına, Satısına, Karşı Yasalar